Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Sık sık  şube değişikliği ve taşınmalarla gündeme gelen banka taşımacılığı hizmeti firmamızla birlikte güvenle yapılabilmektedir. Taşımacılık konusunda net bir çözüm almak istediğinizde tüm banka sistemleri ve ekipmanlarının taşınmasını sağlayan firmamız, özel araçlarla istediğiniz yere nakil ve taşınma hizmeti vermektedir.

Banka sistemlerinin tüm ekipmanlarının birlikte taşınması için istediğiniz zaman dilimini ayarlayarak kolay bir şekilde taşınma fırsatını elde edebilirsiniz. Pratik ve basit bir taşınma hizmeti almak istediğinizde ekibimizin iletişim numaralarından bize ulaşarak istediğiniz yere bankanızdaki eşyaların taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Banka ve kasa bölümündeki tüm ekipmanlarınızı en özel şekilde taşıyan firmamız,  güvenliğiniz konusunda endişe etmemeniz için sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Ulaşılması beklenen kente ya da ilçeye kısa sürede eşyalarınızı ulaştırabilirsiniz.

 ATM Taşıma Hizmetleri

Banka ve ATM taşımacılığı için öncelikle bir fizibilite çalışması yapılır. Yapılan çalışma sonrası gereken tedbirlerin alınması ve taşınma planının yapılmasıyla her türden ürün ayrı ayrı paketlenmektedir. Taşıma günü meydana gelecek olası hasarlar ve problemler de göz önünde bulundurularak banka taşımacılığı konusunda hizmet alabilirsiniz.

Önemli araç gereçler ve dolap gibi mobilyaların her biri farklı biçimde depo edilerek taşınma konusunda uygun bir nakliye hizmeti de yapılmaktadır. Nakliye çözümleri konusunda doğru kararı vermek istediğinizde uygun fiyatlar ve nakliye çözümleri, firmamız güvencesiyle sizinle olacaktır. Banka taşımacılığında, önce ATM’nin taşınma işlemi yapılır. Daha sonra banka içindeki malsemelerin taşınma hizmetine başlanır.

Şehirler Arası Banka Taşımacılığı

Şehirler arası banka taşımacılığı da bankanın genel merkezinden şubelerine kadar her bölümünün güvenle taşınması için gereken operasyonel süreci işaret etmektedir.

Banka taşımacılığı ve ATM taşınması gibi keşif sonrası belirlenecek olan taşınma planının belirlenmesi için her zaman ekibimizin güvenilir personelleri size destek verecektir. Şehirlerarası taşımacılık konusunda da güvenilir adresiniz olacak olan firmamız, İstanbul içi ve şehirler arası konularda her zaman özüm sunmaktadır. Taşınma konusunda işinin uzmanı bir ekiple hizmet veren firmamız şehirlerarası taşımacılık konusunda hizmet alabileceğiniz birçok alternatif çözümle güvenli bir taşınma gerçekleştirmenizi sağlar.

Operasyonda göre alacak kişi sayısı ve taşınılan ürünlerin mahiyetine göre belirlenen maliyetlerle taşınmak sandığınız kadar zor olmayacak.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir