Maltepe Ofis Taşımacılığı

Maltepe ofis taşıma firmamız, teknolojik alt yapısı ve alanında uzman personelleri sayesinde tüm yükler sıfır risk ile taşımaktadır. Kurumsal şirketler belirli zaman dilimlerin yeni bayilikler açmakta veya adres değişikliğine gitmektedir. Ancak bu değişim sırasında eşyaların zarar görmemesi için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin tüm yükler en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmelidir. Maltepe ofis taşımacılığı firmamız ise müşterilerine profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Deri koltuklar ve mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız İstanbul’un ilçelerinin tamamına nakliye desteği de sunmaktadır. Talep edilen adreslere ise maksimum 4 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir.

Maltepe Ofis Taşıma Firmaları

Firmamızın bünyesinde yer alan araç modelleri sayesinde Maltepe ofis taşıma hizmetleri sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Söz konusu bu araçların tamamı K3 belgesine sahiptir. Firmamız tüm ilçelerine hem kamyon hem de ekspertiz desteği sunmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20 indirimler gerçekleştirilmektedir. Mobilyalar, raf sistemleri ve koltuk takımları ise sadece uzman marangoz ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Maltepe ofis taşıma firmaları sayesinde kurumsal şirketler, yüksek katlı binalar ve rezidanslar çok kolay bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehir içi yük taşıma gibi hizmetlerde vermektedir. Kesinlikle komisyon üzerinden de iş alımı gerçekleştirilmemektedir.

Maltepe Nakliyat Fiyatları

Maltepe nakliyat fiyatları eşya sayısına, dairelerin büyüklüğüne ve taşıma güzergahına göre değişkenlik göstermektedir. Yine eşyaların montajı, sökümü ve paketlenmesi gibi işçilik hizmetleri de fiyatları yakından etkilemektedir. Özellikle de Maltepe ofis taşımacılığı firmamız bu gibi işçilik hizmetleri içinde ekstra bir ücret talep etmemektedir. Bazı nakliye şirketleri çalışma alanlarında bulunan mobilyaları sigortalamadan taşımakla berber gerekli önlemleri de almamaktadır. Ancak firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm şirket ve ofis malzemeleri sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Maltepe nakliyat fiyatları içerisinde eşyaların ekspertizden geçirilmesi ve sigortalanması gibi desteklerde yer almaktadır. Firmamız ile iletişime geçebilir ve güvenli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir