Arşiv Taşıma – Arşiv Dolapları de-monte Montaj

Kompakt arşiv sistemi, raylar üzerinde hareket ederek birbirine yanaşan seri dolaplardan oluşan arşiv dolabı sistemleridir.

Kompakt Arşiv Dolabı Nasıl Sökülür?

Öncelikle dolapların üretim yılı, kullanım hali, dolap sayısı ve taşınacak alan gibi hususlar dikkate alınarak fiyat teklifi verilir.

Belirlenen dolaplar eksiksiz olarak sökülüp, compact arşiv sistemi zarar görmemesi için blok blok taşınarak paketlenir. Her paket üzerine numara yazıktan sonra dikkatli bir şekilde araca yüklenir.

Kompakt Arşiv Dolabı Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kompakt dolap taşıma işlemine, ilk olarak taşınacak alanın detaylı olarak yapılacak keşif ile başlanır.

Alanda yapılan keşif işleminden sonra düz bir zemine raylar monte edilir. Daha sonra ray üzerinde dolap kurulumuna geçilir. Kurulum biter bitmez Compact dolapların Kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Arşiv Taşıma işi önceden hazırlık yapmayı gerektiren ve doğru planlanması gereken bir süreçtir. Firmamız Arşiv Nakliyesi için gerekli olan ağır malzemelerin rahatlıkla taşınabilmesine olanak sağlayan kalın karton kutu ve sandıklama yöntemlerini kullanır. Tüm Sandıklar içerik ve bulunduğu departmana ait olan etiketlerle donatılır. Sıvı teması, rutubet ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı koruma altına alınırlar.  Yüklemeler sıra ile yapılarak Arşiv Taşıma işlemi karışıklığa meydan vermeyecek şekilde düzene sokulur.